SVATEBNÍ FOTOGRAF 

Fotografka Hedvika Fialová Tůmová

PRAHA

 

Ze všeho nejraději mě baví být svatební fotograf, protože miluji zachytávání emocí ve tvářích. A svatba - to je jedna velká emoce štěstí. Mám ráda focení svatebních detailů, jako jsou nevěstiny šaty, boty, přípravy s vizážistkou a kadeřnicí. Určitě nafotím i ženicha s jeho mnohdy stylovými manžetovými knoflíčky a vázáním kravaty.

Od svatebních příprav až po párové stylizované focení tvořím souvislou reportáž vašeho nádherného dne. Reportážní styl mi je velmi blízký. Jsem neustále ve střehu, aby mi nic důležitého neuniklo. V mém výstupu naleznete mnoho krásných či vtipných momentek, které svým fotoaparátem zachytím.

Co se týče stylizovaných portrétů nevěsty a ženicha - nemusíte se ničeho bát. Poradím vám, jak si máte stoupnout, kam koukat, co dělat. Každému páru sluší něco jiného a společně najdeme způsob, jak pro vás nafotit ty nejkrásnější svatební portréty.  Neváhejte mne proto kontaktovat a já udělám maximum pro to, abych byla váš nejlepší svatební fotograf :)

 

 

  • Sháníte svatebního fotografa? Jsem fotografka z Prahy, svatební focení je má oblíbená disciplína.
  • Ráda nafotím Vaši svatbu ať už v Praze, nebo kdekoliv jinde.
  • Při focení svateb mi jde především o kreativní přístup, zachycení emocí a krásné fotografie.
  • Nabízím několik cenových balíčků od  6000Kč - více naleznete v ceníku ZDE
  • Fotím nejradši celý svatební den - od samotných příprav po první tanec, vytvářím tak pomocí svých fotek příběh Vašeho velkého dne.
  • Každý příběh je jiný, tak jako každá nevěsta a ženich.
  • Budu ráda, pokud zavítáte třeba i na mé facebookové stránky :) Hedvika Fialová Tůmová - fotografka

 


Wedding photographer - are you looking for a wedding photographer? I am a photographer from Prague. Wedding photos are my favorite discipline and will gladly take them for you either in Prague or somewhere else.
When taking wedding photos, iI care about about creative approach, emotion capture and beautiful photos. I offer differently priced packages from 5,500 crowns - see HERE
Personally, I most enojy capturing the whole wedding day - from the preparations for the first dance so I create a story of your big day with the photos. Each story is different, just like each bride and groom. I enjoy finding the special charm in every wedding.
You can see my wedding photos in PHOTOGALLERY.