fbpx
Loading posts...
Loading
0

My shopping basket

  • No products in the cart.

Newborn

Focení miminek a novorozenců s množstvím rekvizit probíhá v ateliéru v Praze. Nejvhodnější čas na focení je zhruba od 5. dne od narození do max. 3 týdnů. Miminka jsou v této době nejvíce spavá a lehce se s nimi manipuluje.

PROHLÍŽECÍ GALERIE ZDE (klikni)

  • Focení miminek trvá 2 – 2,5 hodiny podle nálady a rozpoložení vašeho miminka. Během focení se vystřídají 2-3 scény a k dispozici jsou oblečky, čepičky, dečky, kožešiny, košíky a další rekvizity. Nemusíte s sebou nic vozit, kromě dobré nálady! Zbytečný stres zanechejte radši doma 🙂
  • V ateliéru se nachází WC, koupelna, rychlovarná konvice a také zde můžete miminko v klidu nakojit, podle jeho potřeby. Doporučuji nechat kojení až na příjezd do ateliéru, miminko se tím většinou uklidní a pak můžeme jít v klidu fotit. Pokud i přes všechnu snahu miminko ne a ne usnout, neděste se prosím, i to je naprosto normální a věřte, že i v takové situaci se dají fotky nafotit.
  • Pokud se chcete s miminkem vyfotit společně, doporučuji neutrální barvy oblečení, sladit se k sobě. Krásně a čistě vypadají fotky v bílém oblečení na bílém pozadí a naopak černé oblečení na černém pozadí má také své kouzlo.  Pro focení celých postav prosím o čistou obuv s sebou, aby se nepošlapalo plátno na focení.
  • Termín doporučuji rezervovat předem, nejlépe, když mi napíšete váš termín porodu, a dále vše doladíme. Doba, kdy je miminko spavé a lehce se s ním manipuluje je velmi krátká, proto prosím o včasnou rezervaci!!
  • Základní balíček obsahuje 10 profesionálně vyretušovaných fotografií. Fotografie vybíráte vy ze zmenšených náhledů opatřených vodoznakem, fotografie nad rámec balíčku jdou přiobjednat.

KOMPLETNÍ CENÍK ZDE

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites