Svatební fotografie

2022

Svatební fotografie – kreativita & reportáž & portréty

Kolekce jsou sestavené pro ty z vás, kteří nechtějí přijít o žádný důležitý moment z vaší svatby! Pokud máte zájem o kratší svatební focení, mohu vám vytvořit individuální nabídku. Jsem vaše svatební fotografka Hedvika Fialová – Praha a celá ČR.

svatebni fotografie

Kolekce #1

Máte obřad plánovaný na odpolední hodiny? Nepotřebujete fotit svatební přípravy, ale rádi byste měli zaznamenaný zbytek dne. Vaším přáním je také mít kouzelné portréty se západem sluníčka?

Pokud ano, je tato kolekce přesně pro vás!

zahrnuje:

8 hodin focení

+/- 300 fotek

usb flash disk

tisk 30ks fotek

cena:

18 900 Kč

svatební fotografie

Kolekce #2

Hledáte řešení bez kompromisů?

Tady je. Celodenní svatební focení!

Co získáte? Kompletní "love story" z vašeho dne "D". Okamžiky nabité emocemi, které vám zůstanou v podobě fotek, při jejichž prohlížení vám ukápne slzička dojetí i po 20 letech! Součástí téhle parádní kolekce je i neméně parádní svatební FOTOKNIHA! Kniha není žádný prcek, má rozměry 30 x 30cm, což je důstojné pro hodnotu fotek, které se ukrývají pod kouzelnými deskami, vytvořenými na míru s vašimi jmény.

zahrnuje:

12 hodin focení

+/- 400 fotek

usb flash disk

fotokniha

cena:

25 900 Kč

luxusní svatební fotokniha

Kolekce #3

Pokud toužíte po luxusu, tady je! Naservírovaný na zlatém podnosu. Představuji vám kolekci, jejíž součástí je kožená svatební fotokniha, kterou nikdo jiný nemá!

Ráda vám ji ukážu na svatební schůzce. Zamilujete si ji, jakmile ji uvidíte, ale co teprve, až ji budete držet v rukou a prohlížet si ji! Součástí knihy je také dřevěný box s průhledným víkem, kde nechám vygravírovat vaše jména.

Její rozměr je úžasných 30cm x 30cm a uvnitř najdete ten nejkvalitnější fotopapír, který vdechne fotkách doslova život!

zahrnuje:

14 hodin focení

+/- 500 fotek

usb flash disk

luxusní kožená fotokniha

cena:

40 000 Kč

Fotit lásku není klišé!

rande focení praha

těhotenské focení v praze

"Love story"

Předsvatební

Chcete se v den svatby cítit před foťákem uvolněně a přirozeně? Pojďme naplánovat společné focení! Focení může probíhat venku, nebo ve studiu. Můžeme se třeba vrátit na místa, kde vaše "Love story" začala :)

Toužíte po tom mít fotky jen vás dvou? Cítit z nich lásku a blízkost. Nebo třeba vášeň? Tohle focení bude pro ni ten nejskvělejší dárek! Upřímně - i já bych si to přála. Kdy naposledy jste si byli takhle blízko? Není to jen o focení,

ale o společném zážitku!

Ceny od:

ceny od:

3 900 Kč

2 900 Kč

Chci se objednat

Chci se objednat

Tips & tricks
jak pracuji
jak pracuji
jak pracuji

jak pracuji

jak pracuji
jak pracuji

CO ODE MĚ MŮŽETE OČEKÁVAT

svatební fotograf praha

01.

svatební schůzka

Pokud máte rádi kávu - skvěle, já ji miluji! Takže si s vámi ráda jednu dám a probereme vaše představy a vize. Co očekáváte od fotek? Co by mi nemělo uniknout? Z čeho máte obavy a jak je můžeme vyřešit? To vše vymyslíme. Poradím vám i s harmonogramem, pokud budete chtít.

02.

předsvatební focení

Chcete se v den svatby cítit před foťákem uvolněně a přirozeně? Pojďme naplánovat společné focení! Focení může probíhat venku, nebo ve studiu. Můžeme se třeba vrátit na místa, kde vaše "Love story" začala! Pokud budu vaše svatební fotografka, mám pro vás i zvýhodněné ceny pro toto focení.

03.

svatební den

Užijte si ho a bavte se! O svatební fotky se vám postarám. Mám zkušenosti a vím, kdy a kde být, tak aby mi nic neuniklo. Pokud je potřeba zorganizovat hosty při focení, udělám to. Pokud se právě hodí nebýt vidět a fotit nenápadně, umím tiše našlapovat :)

04.

předání hotových fotek

Vím, že byste svoje fotky měli nejraději hned druhý den, abyste se mohli pochlubit kamarádům. Nebojte, zhruba do 4 dnů od svatby vám pošlu první "vlaštovky" - přibližně 40fotek z celého dne. Pokud jste si u mě objednali i výrobu svatební fotoknihy, vše doladíme a představivosti se meze nekladou :) Spolupracuji s nejlepšími zahraničními dodavateli a jsem si jistá, že takovou knihu nikdo z vašich kamarádů mít nebude!

Jaké pocity měly nevěsty?

POPTÁVKA SVATBY
POPTÁVKA SVATBY

Blog

Mám velkou radost, že jste došli až sem!

Děkuji za váš čas, který jste věnovali prohlížení mé fotogalerie a pokud byste se chtěli nezávazně zeptat na podrobnosti ohledně svatebního focení, prosím napište mi zprávu.

SVATEBNÍ

svatební fotografka v praze

Tvůj příběh skrze dechberoucí

& nadčasové
fotky

Těšíš se na svoje nádherné svatební šaty, krásný účes a kytici? Na to, jak bude tvoje rodina šťastná, až tě uvidí přicházet k oltáři? Tatínek i tvůj budoucí manžel se možná budou schovávat za kapesníček? Jsem tu pro tebe, abych všechny tyhle chvíle zaznamenala a uchovala tyto vzpomínky navždycky tak živé, jak jen může být!

POPTÁVÁM SVATBU!

Jsem já pro vás ta pravá svatební fotografka? Proč si vybrat právě mě pro svatební fotografie?

  • Mám zkušenosti, jako svatební fotografka působím od roku 2015.
  • Vím kdy a kde být, aby mi nic neuniklo.
  • Umím pracovat se světlem, tak aby vám fotky lichotily.
  • Mám cit pro detail a kompozici.
  • Umím vás vést tak, aby vám to na fotkách slušelo.
  • Jsem empatická, snažím se naladit na vás, aby vám bylo se mnou dobře.
  • Focení nekončí svatebním dnem, svatební fotografie následně procházejí postprodukcí, kterou jsem roky ladila a jestli jste dočetli až sem, nejspíš jste se do mého stylu zakoukali i vy ;-).
  • Mám špičkovou techniku, která se prostě skvěle doplňuje se zvládnutým řemeslem.
  • Záložní fotoaparát a karty jsou samozřejmostí.

Na konci to budou právě svatební fotky, které zůstanou. Tedy kromě vzpomínek… Ale ty budou zase díky fotkám 🙂 Pokud nevíte kde začít a jak vybrat svatebního fotografa – ZDE JE 7 TIPŮ!