newborn focení

"Ať tahle chvíle trvá věčně!" - Říkáte si?

Jen pár dní je vaše miminko tak malé, že se vejde do dvou dlaní. Jako máma vím, že to uteče až moc rychle. Proto má newborn focení hodnotu, kterou nelze vyčíslit.

Miminko fotím samotné a také ve vašem náručí. V mém ateliéru najdete množství rekvizit, ale i odpočinek na gauči s kávou v ruce. Já se mezitím o vaše děťátko postarám.

Newborn focení praha |

focení miminek s rodiči

Uvažujete o Newborn focení miminek? Kdy se miminko fotí?

Nejvhodnější čas na newborn focení je od 5. dne do 2 týdnů od narození. Miminka jsou nejvíce spavá a dobře se s nimi manipuluje, což je pro focení miminek velmi důležité. Cílem je miminko “napolohovat”, nejlépe ve spánku, do poloh, které jsou jim příjemné, jelikož jsou na ně zvyklá z bříška. Celé focení se podřizuje potřebám miminka, proto nikam nespěchám a trvá 2 – 3 hodiny. Každé miminko je opravdu jiné a vždy fotografování přizpůsobuji jeho potřebám.

Proč byste měli chtít newborn fotky?

Fotografie novorozeného miminka jsou jedinečnou památkou na celý život. Jako maminka vím, jak rychle se vám miminko doslova mění před očima a jak je důležité mít zachycenou vzpomínku na jeho a vaše společné první dny. Focení novorozenců probíhá ideálně do 14 dnů od narození (maximálně do 4 týdnů). V rámci jednoho focení lze miminko vyfotit také se sourozencem a rodiči. Detailní informace o samotném focení miminek zasílám emailem při rezervaci termínu, níže však uvedu pár tipů, jak se na focení novorozenců připravit.

Pokud máte zájem o focení miminek doma, přečtěte si TENTO ČLÁNEK!

focení miminek Praha

informace

03.

Kdy se fotit ?

Kdy se objednat ?

Jak dlouho se budete fotit ?

02.

01.

Focení trvá 2-3 hodiny. Vše záleží na miminku a klid je pro toto focení velmi důležitý, proto nikam nespěchám. Detailní informace o samotném focení zasílám emailem při rezervaci termínu včetně toho, jak se konkrétně připravit na focení a co si vzít s sebou. Miminka fotím také se svými sourozenci a s vámi - rodiči.

Ideálně od 5. dne do 14 dnů od narození. Maximálně však do jednoho měsíce. Miminka nejvíce spinkají a dobře reagují na polohování, což je pro focení miminek velmi důležité. Polohy, ve kterých je fotím jsou jim příjemné, protože na ně byla zvyklá z vašeho bříška.

Na newborn focení je vhodné se objednat ještě v těhotenství a já si poznamenám váš předpokládaný termín porodu. Jakmile se miminko narodí, ihned mi dáte zprávu a doladíme přesný termín focení. Protože bychom focení miminka měli stihnout do 14 dnů od narození, je opravdu důležité dát mi vědět co nejdříve – nejlépe ještě z porodnice.

Přeji si focení!

Objednávka na newborn focení. Ateliér Odolena Voda u Prahy.

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.